دوستان من میتونستم مثل بقیه سایتهای فیلم و سریال بیام و تمام اطلاعان مربوط به هر فیلم و سریال رو براتون کپی کنم و اینجا قرار بدم،ولی دوست دارم به عنوان یک فرد ایرانی خورهٔ فیلم و سریال برداشت خودم رو از هر فیلم و سریالی که میبینم براتون بازگو کنم.

چون سلایق ما ایرانی ها تقریبا شبیه هم هست میشه با استفاده از برداشت های یک ایرانی سریال باز سریالی رو از ژانر مورد علاقتون انتخاب کنید و بر اساس نظرات اون شخص متوجه کیفیت ساخت اون اثر از نظر یک ایرانی بشید و به نتیجه برسید.

.

سریال American haror story همانطور که از نامش پیداست یه سریال آمریکایی ترسناک درام است که میتواند ساعت ها شما را پای مانیتور میخکوب کند.البته این سریال برای سخت پسند ها خوب هست چون بازی ها شمارو غافلگیر نمیکنه ولی از نظر جلوه های ویژه این سریال حرف هایی برای گفتن داره و مثل هر سریال مشهور دیگه فصل های اولش ممکنه،یک مقدار انسان رو ناامید کنه و دوست نداشته باشه بقیه رو دنبال کنه،ولی من به شما قول میدم که بعد از دیدن دو فصل از این سریال عاشق اون خواهید شد؛

داستان گیرا،بازیهای شگفت انگیز از فصل دوم به بعد،جلوه های ویژه فوق العاده که تا نبینین خودتون متوجه نمیشین،و رو هم رفته شما با یک داستان زیبا از نمونه داستان هایی که در آن خانه ای که توسط ارواح نفرین شده و یک خانواده بیچاره که از هیچ حا بیخبرند و آن خانه را خریداری میکنند و .

ولی من به شما این قول رو میدم که اینبا این داستان خانه ی تسخیر شده واقعا خیلی خوب روی آن کار شده و ارزش حداقل یکبار تماشا رو برای کسانی که عاشق ژانر وحشت هستند،داره.

خوب بخاطر جلوگیری از اسپویل داستان سریال مجبورم صحبتم رو خلاصه کنم

اگر دوست دارین این سریال رو به صورت رایگان و بدون سانسور در وبلاگ ما دانلود کنید عدد 1 رو به شماره 09103398470 بفرستین 

اگر حداقل ده نفر این درخواست رو بفرستن بلافاصله سریال در کانال قرار گرفته میشه.

متشکر از وقتی که گذاشتید.✨

دریافت

دانلود سریالAmrican harorr story داستان ترسناک آمریکایی

سریال ,رو ,داستان ,  ,یک ,ایرانی ,این سریال ,فیلم و ,و سریال ,از نظر ,که از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قالب های فارسی وردپرس 3 دانلود پاورپیونت sepitalabkhand فروشگاه فایل آقاي تبليغ|تبليغ رايگان|آگهي رايگان|تبليغات اينترنتي آلما کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ارسال ایمیل تبلیغاتی ارزان | پنل ارسال ایمیل معرفی کالا فروشگاهی baharanplus roozpatogh